Misiek pluszowy

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Do kwiatów dołącz uroczego pluszowego misia. Dodatki do kwiatów mogą być doręczone jedynie z kwiatami. Produkty ukazane na zdjęciach w zakładce „dodatki do kwiatów” są jedynie przykładowe i mogą różnić się od dostarczonych przez kwiaciarnię.

Każdy produkt w zakładce "Dodatki do kwiatów" jest tylko przykładowy. Dodatki, które doręczymy mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu. Wiąże się to z różną dostępnością na hurtowni. WAŻNE! Dodatki do kwiatów mogą być dostarczone jedynie z kwiatami.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

Uzyskaj upust do 10% NA STAŁE DLA CIEBIE w kwiaciarni Gdańsk. Jak to działa? Wystarczy założyć konto na stronie naszej kwiaciarni lub się zalogować i wtedy złożyć zamówienie. Wydając 100 zł na kwiaty, uzyskujesz 1% opustu przy następnych zamówieniach. Możesz otrzymać aż 10%.